Zavolajte nám
+421 948 124 087
Napíšte nám
info@cagroup.sk
Navštivte nás
Žižkova 9, 811 02 Bratislava 2
Kariéra

Kariéra

Čo máš v hlave rozhodne, čo bude v tvojich rukách.
O nás

CZECH ADVISORY GROUP

Naším hlavným poslaním je príprava jedinečných a exkluzívnych príležitostí pre našich partnerov.

Spolupracujeme pritom s výnimočnými slovenskými podnikateľmi a každému klientovi garantujeme nielen maximálnu profesionalitu, ale aj individuálny prístup a starostlivosť.

Čo požadujeme

Elitná skupina obchodníkov hľadá na pozíciu consultant mladého, ambiciózneho a komunikatívneho kolegu/kolegyňu s tímovým duchom.
Komunikatívnosť
Bezúhonnosť
Cieľavedomosť
Samostatnosť, ale zároveň tímového ducha

Prečo si nás vybrať

  • Jednotka na trhu
  • dlhodobá znalosť a orientácia na Slovenskom, Českom a Ukrajinskom trhu
  • individuálny prístup ku každému klientovi
  • profesionálne vystupovanie

Čo bude vašou náplňou práce

  • Akvizícia nových klientov
  • Komunikácia s klientmi i obchodnými partnermi
  • Starostlivosť o klientov
  • Reprezentovať našu spoločnosť na obchodných a spoločenských podujatiach
  • Možnosť zúčastňovať sa na akvizíciách spoločnosti v zahraničí
pridaj sa k nám

Čo ponúkame

Komplexný systém vzdelávania a tréningov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Fixná mzda + % z predaja

Bonusy

Firemný mobilný telefón

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they.

Pracovná doba Po – Pia

Možnosť kariérneho rastu

Pridajte sa k nám

Tešíme sa na stretnutie s Vami.